Аня | 2020-03-12 19:35:38

Перелом

Добрий день!Добрий день! 7.01.20 впала,перелом зовнішньої кісточки лівої гомілки із зміщенням.Лікар сказав,що зрослося,назначив ЛФК і потроху наступати на ногу.До сьогодні пройшла фіз.процедури,ванночки,п,ю детралекс і кальцій.Набряку майже немає,нога не болить,але ношу ще ортез. Чи достатньо зрослася кісточка? Можна мені наступати на ногу ,чи ще поберегтися?

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
На представленому фото рентгенограми (взагалі - далеко не кращої якості) переконливих ознак зрощення немає.