Софія | 2020-03-11 15:27:42

перелом

Доброго дня. Допоможіть будь ласка! Жінка 73 роки, був перелом руки, звернулась в місцеву лікарню, руку вправили, наложили гіпс і через 7 днів зробили рентген - є зміщення. Сказали що потрібно робити операцію щоб скласти руку правильно. Бабця боїться операції і переживає. Пальці в неї функціонують ніби нормально. Скажіть будь ласка чи обовязково робити їй операцію?

Ответы врачей 3

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Дуже погано видно. Але скоріш за все потрібно. Якщо бабусю не лякає жити з погано функціонуючою рукою, що болить, тоді можна не робити. Від неправильного зрощення чи незрощення такого перелома не вмирають. Просто, цією рукою потім зазвичай мало що можна ефективно робити та вона зазвичай болшить більше ніж після операції. Втім остаточну відповідь можна дати лише після ОЧНОГО огляду та нормальних знімків. Може, все не так вже і погано. Ну, і від стану здоров'я залежить, звісно. Бо якщо тиждень тому, наприклад, був інфаркт, то звісно операцію цю краще не робити. Все відносно. Якщо кілька тижнів почекати, то побім будуть боятись вже хірурги, ббо операцію зробити буде все важче, а рузультат буде все гірший, і ускладнень все більше. Потрбіно визначатись вольовим рішенням зараз (але після ОЧНОЇ консультації ортопеда-травматолога) - або робите, або не робите. Найгірший варіант ввагатись 3-4 тижні, а потім все ж таки вирішувати робити, коли вже неправильно почало зростатись((
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Я уже отвечал на Ваш вопрос. Конт тел 067 408 21 27.
Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня! При консолідації перелома в положенні такого зміщення є високий ризик ускладнень по функції кисті та променево-зап‘ясткового суглобу. Кращим варіантом є оперативне лікування. Більш конкретно можна стверджувати після огляду пацієнта. Записатися можна за телефоном 097 916 91 66