Денис | 2020-03-10 18:51:11

Enterococcus faecalis 10^3 КУО/мл

Доброго вечора, нещодавно здав урогeнітальний бакпосів на мікрофлору. В якому виявили Enterococcus faecalis 10^3 КУО/мл. Чутливий він до таких антибіотиків, чи не могли би порекомендувати курс лікування. Дякую, за увагу. Ампіцилін (Ampicillin) Чутливий Ванкоміцин (Vancomycin) Чутливий Доксициклін (Doxycycline) Чутливий Імепенем (Imipenem) Чутливий Левофлоксацин (Levoflox Стійкий Лінезолід (Linezolid) Чутливий Нітрофурантоїн (Nitrofuran Чутливий Норфлоксацин (Norfloxaci Стійкий Тейкопланін (Teicoplanin) Чутливий Триметоприм-Сульфамет Помірно стійкий Фосфоміцин (Fosfomycin) Чутливий Ципрофлоксацин (Ciproflo Стійкий

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Это условно-патогенная флора. Если нет воспалительного процесса, то ее лечить не нужно.