dark.partikaf | 2020-03-08 11:31:10

незнаю чи це проктологія чи урологія

На фото видно яка проблема. Це здається промежина.І вона набухла трохи. Вже десь 4 дні. Тверда і болить коли торкаєшся. Не знаю, чи причина є часта мастурбація останнім часом чи можливо я перестарався з вправою Кегеля. Що роботи з цим? Можливо мазь Тридерм допоможе?

Ответы врачей 2

Специалист
Нужен комплексный осмотр проктолога.Возможно,формируется острый парапроктит.Нужно сделать не только УЗИ,но и ректороманоскопию после постановки очистительной клизьмы.Но все начинается с консультации проктолога .Тридерм вряд ли поможет.Это разговор ни о чем. Приезжайте - будем разбираться.
Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595
Доброго дня. Запальний інфільтрат, необхідно провести УЗД. Мазь використовувати не можна.