Марія | 2020-03-06 20:25:56

темперамент хлопчика

Доброго вечора. Я маю синочка 6 років в цьому році пішли до 1-го класу. Підскажіть будьласка чому коли синок в компанії з дітьми або дорослими без мене чи батька веде себе спокійно без претензій, і тільки коли мене бачить починая відразу жалітися на все що йому не подобається, у нього змінюється настрій та робить вигляд що він ображений. Підскажіть чому так відбувається і як це можна змінити

Ответы врачей 2

Манько Елена Владимировна
психолог детский, логопед
Добрий день. Це не темперамент, а прохання про увагу. Якщо такі різкі зміни прослідковуються стабільно, то це свідчить про те, що син просить увагу, додаткову опіку з вашого боку. Причини можуть бути різні і це мої здогадки. Менше часу з вами, бо він ходить до школи і бачить вас рідше. Ви часто йому кажете, що ти вже дорослий, а дитина потребує ніжності, уваги, щоб його пестили, обіймали, вмовляли, пропонували смаколики чи купити 333 машинку, як часи дитячого садку. Маніпуляція батьками розповсюджена річ у дітей, які з якоїсь причини перестали доотримувати порцію уваги. Коли просто просить погратися разом -- дорості не чують. Коли пальчик поріже, чи колінце розбите, то біжать усі, обіймають, просять не плакати, що куплять шоколадку, говорять ласкаві слова, вмовляють тощо. кщо об'єктивної причини нема, то дитина вигадує і вимагає штучно. Можливо новий мужчина, якщо мама незаміжня, ваша нова робота, народження брата чи сестрички, можливо ремонт і ваша зайнятість. Причини будь-які, але такі різкі зміни -- вимога уваги. Будьте обережні з такими "театральними виставами", адже ви дорослі люди і не можна дозволяти дитині маніпуляції. Прийміть це до уваги. Звертайтеся на консультації, якщо є питання ще. Будьте щасливі та здорові! Усіх благ вам.
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день. Тому що знає, що вами можна маніпулювати, чогось домагатися. Змініть свою реакцію і поведінку і зміниться дитина. Удачі