Юрий | 2020-03-06 16:57:19

Проблема головки стат.члена

У мене виникла така проблема:при ерекції,крайня плоть не відкривається,хоча я можу її відкрити,болісних відчуттів вроді немає,думаю це вроджений фімоз 1 стадії,але вся проблема в тому,що при мастурбації суто головки члена виникають неприємні відчуття тому тяжко підтримувати так ерекцію,вона не зникає,але й не стоїть так як має бути,так само при статевому акті все відбувається, Коли при мастурбації суто стовбура члена,або і його і головки члена,але в загорнотуму вигляді(головка члена закрита крайньою плоттю) все добре.Не розумію чому так,при статевому акті чи мастурбації з оголеною головкою не можу закінчити вона все перебиває,буду радий якщо чимось зарадете)

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Сделайте обрезание.