Василий | 2020-03-03 20:46:57

Киста

Добрий вечір. Недавно робив узі яєчок на обох яєчка точніше на придатка є кісти обидві дуже маленьких розмірів. І періодично болить праве яєчко(приблизно раз в місяць). Такі приступи болі починаються зранку після сну я відчуваю дискомфорт в яєчку і до обіду приходить уже такий гострий біль тримається буквально десь пів години і починає зменшуватись до вечора і на наступний день як нічого й не було. Останнього разу біль була дуже сильна. Чи може бути кіста розміром 2-3 мм причиною болю і яким методом найкраще видалити кісти щоб не пошкодилась репродуктивна функція? Да ще умене остеохонроз поперекового відділу хребта)

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Такі маленькі кісти не можуть викликати накий больовий синдром. Тут треба виключати пахову килу чи проблеми з хребтом.