Вероніка | 2020-03-02 15:03:46

Пропав голос

Перших два дня була висока температура, потім почався кашель, біль у горлі і голос пропав, появився насморк і болить від нього ніс, голова, вуха.. Що робити, до лікаря немає можливості піти?

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Исла Моос по 1таб рассасывать до 10 раз в день, теплое щелочное питье, ингаляции щелочные.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Все-таки потрібно показатись лікарю і дообстеження зробити, а так лікуйтесь симптоматично промивайте ніс,бризкайте препарати від болю в горлі,нурофен все що можна без огляду на даному етапі. Будьте здорові!