Максим | 2020-03-01 16:31:54

Червоні плями на лиці та грудній клітині

Доброго дня. Турбує питання. В мене з'являються червоні плями на лиці (область носа, брови, лоб) та грудній клітині. Був уже у дерматолога. Він порадив шампунь дермазол та крем триакутан. Триакутан допомагає. Плями зникають, але потім знову з'являються. (Наприклад коли не мив голову 3 дні). Буду дуже вдячний за Ваші поради та відповідь на моє запитання.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Гормональними мазями своїх пацієнтів не лікую років 30. Якщо це себорейний дерматит, то лікується комплексно, по протоколу. (Заочно не лікую).