Ol | 2020-02-26 20:05:24

Аналіз

Добрий вечір. Здала аналіз на трепонема антитіла сумарні. Результат негативний по референтним значенням 0.09. Не можу зрозуміти, чому не 0. Це нормально - такий результат, так може бути в здорової людини? РВ три тижні тому негативно. Це так здала, щоб перевірити про всяк випадок. Ніколи не хворіла. Маю хронічний тонзиліт, бронхіт, екзему з дитинства. Віл негативно. Дякую

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Це дуже чутлива реакція і можуть бути незначні неспецифічні позитивні показники, напр., при місячних, при простуді, у вагітних, при запаленнях, гельмінтах... .