Надія | 2020-02-25 13:56:06

післяопераційна терапія

Доброго дня. Скажіть бідь ласка, скільки точно часу потрібно носити еластичну пов'язку після операції по видаленню вен на нижній кінцівці ноги? дякую.

Ответы врачей 2

Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Доброго дня! Схильність до варикозної хвороби потребує від Вас постійної профілактики, навіть після операції. До моменту операції та місяць після неї потрібно носити 2й клас компресії. Потім, коли нога вже буде здоровою потрібно використовувати 1й клас компресії при тривалих позиція сидячи, стоячи та спорт.
Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Добрый день! Благодарю за предоставленную информацию! С наилучшими пожеланиями, Юлия Нагалюк