Оксана | 2020-02-20 12:57:58

Планування вагітності

Доброго дня, скажіть , будь ласка, через який період часу після профілактичного прийому ізоніазиду можна планувати вагітність. ( Був контакт з хворими, аналізи та рентген дослідження в нормі, препарат приймався 6 місяців) дякую.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Беременность после туберкулеза, если нет никаких осложнений, полностью безопасна и не отличается от стандартной. Тем более что у вас не подтвердился диагноз. После осмотра гинеколога, можно говорить о планировании