Вадим | 2020-02-18 18:08:42

Чотириголовий мяз стегна

Дьорнув потягнувчотириголовий мяз стегна, що потрыбно зробити, щоб полегшити стан?

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Потрiбно обмежити навантаження та виконувати призначення травматолога, якi будуть наданi пiсля очного огляду ноги.
Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня, Вадиме!  Для початку необхідно клінічно оглянути кінцівку та встановить факт, рівень та ступінь пошкодження чотириголового м'яза стегна. Для уточнення може знадобитися УЗД або МРТ дослідження. Далі в залежності від встановленого діагноза буде призначено відповідне лікування. До результату клінічного огляду рекомендую Вам утриматися від фізичних навантажень, застосувати холод місцево (якщо давність травми до 24 годин), еластичне бинтування. Не хворійте!