Віталій | 2020-02-17 15:47:40

Поліп в жовчному

Добрий день В 2016 році в мене виявили поліп в жовчному міхурі , на той момент його розмір був 3 мм , за 4 роки він виріс і його розмір сягає 7 мм , , але він мене абсолютно не турбує. Підскажіть будь-ласка чи потрібно робити операцію на даний момент , чи можливо видалити самий поліп , щоб не видаляти повністю жовчний міхур. Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. Звісно, поліп не буде вас турбувати,бо це не конкремент .Він не викликає механічну жовтяницю.Але,звертаю вашу увагу, поліп,тим більше,який росте - показ до оперативного лікування (холецистектомія.В пріоритеті - лапароскопічна холецистектомія).Максимум естетики.Всього 1 доба у кліниці і потім ви дома! Звертайтесь.