Відрижки

Часті відрижки, повітрям. Але таке враження, що повітря стоїть в шлунку і погано проходить, тоді захапую ротом повітря і відригаю. При цьому ніяк болів і вздуття нема. Відбувається це десь 2 місяці. Після ночі почуваюсь нормально, протягом дня починаються відрижки. Маю дистонію, падає тиск, працюю в підвальному приміщенні, де є не стача кисню.

Ответы врачей 2

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок. Я вважаю, що це виявиться функціональним розладом на фоні важких умов, нервів, стрессів. Але починати треба з огляду терапевта!
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте. Необходимо обратиться на осмотр к врачу гастроэнтерологу и возможно дообследоватся.