Леся | 2020-02-13 14:22:30

Диарея

в неділю ввечері (9 го лютого)з'їла тісьечко (сирне) в кафе - на ранок був сильний метеоризм та діарея, випила лопедіум та смекту - не допомогло, потім почала приймати ніфуроксазид - по 1ій таблетці 3 рази в понеділок - до вечора симптоми стихли і залишилась лише слабкість, у вівторок продовжила терапію ніфуроксазидом - діарея майже пройшла, в середу була весь день в дорозі, забула таблетки вдома і загалом почувала себе нормально.Сьогодні - 13 лютого вранці знову сильна діарея - знову почала пити ніфуроксазид - стало трішки краще але діарея продовжується. Випорожнення дуже рідки/водянисті. Рвоти/температури/болю в животі немає, загалом крім слабкості та неприємних відчуттів в шлунку - почуваюсь нормально. Їм рис/варені яйця/підсушений хліб/ п ю багато води. Порадьте будь ласка лікування/аналізи/чи правильно я лікуюсь Дякую!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, осмотр врача. На данный момент вода Рео (для воспаления электролитов в организме, которые вы утратили во время диареи. Для изберажания обезвоживания.) и Нифуроксазид продолжить, можно добавить к терапии энтерол или энтерос гель