Женя | 2020-02-12 19:53:11

Горло

Доброго дня, допоможіть розібратися. На протязі 10 днів турбує відчуття що щось заважає в горлі зліва коли ковтаю . Подивившись я побачив що ліва гланда збільшена а позаду неї проглядається випуклість у вигляді гноячка сірого кольору. Після цього 6 днів вживав антибіотик Амоксицилін в таблетках та полокав горло сода+сіль. Нічого не помінялося. Температури не було. Підкажіть , що робити, знаходжуся за кордоном змоги до лікаря піти не має. Дякую.

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Без огляду майже не можливо поставити діагноз,але якщо там є гнійний процес його потрібно тільки вскривати, консервативне лікування буде малоефективне. Будьте здорові!