Marianna | 2020-02-12 17:04:04

чим лікувати горло

Чим лікувати горло, виділена культура Candida albicans в Ступіні Кількість: 10 6? Виділена культура Moraxella atlantae Постійно болить горло. Є пробки в миндалинах. Додаю результат бакпосіву

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Это санация небных миндалин  в комплексе с противогрибковой терапией.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Такі призначення повинен робити лікар на прийомі ( не лікуйтесь в інтернеті), і тільки по чутливості до цих збудників! Будьте здорові.