Ірина | 2020-02-12 14:49:26

Колінний суглоб

"Дисплазія блоку стегнової кістки тип С, латералізація надколінника, остеоартроз, сигнальні зміни заднього рогу медіального меніска тип ІІ А, дегенаритивні зміни заднього рогу латерального меніска, хондромаляція надколінника ІІ ст., синовіїт" - висновок МРТ-обстеження колінного суглобу. Цікавить лікування, бо на сьогодні пропонують лише артроскопію.

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Задовольнити Вашу цікавість заочно - нереально. Конт тел 067 408 21 27.
Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня! Потрібно бачити власне томограми та клінічно оглянути суглоб. Хірургічне лікування в даному випадку є плановим та, при можливості за результатами клінічного огляду, може бути проведене після спроби консервативного лікування у випадку його неефективності. З методів консервативного лікування досить гарні результати дає внутрішньосуглобове введення препаратів гіалуронової кислоти, prp-терапія, фізіотерапія, протизапальная терапія, введення в суглоб стромально-васкулярної фракції (наприклад, lipogems терапія, Hy-tissue SVF), застосування ортезів, лфк та ін. Стверджувати про доцільність консервативного або хірургічного лікування зможу тільки за результатами клінічного огляду суглобу та плівок. Записатися на прийом можна за телефону 097 916 916 6 або через форму зворотного зв‘язку на сайті www.yarovoy.org