Ніна Михайлівна | 2020-02-12 10:32:25

нефрологія

Шановний лікарю! Щиро вдячна за те, що відреагували на моє звернення. Додатково: Паратгормон - 130,9; С-реактивний білок -60,1. Скринінг ЗСТ (ANA) (U1-RNP;SS-A/Ro; SS-B/La;centromere B;Scl-70;Jo-1;fibrillarin;RNA Pol III; Rib-P;PM-Scl; PCNA; Mi-2; Sm; Ds-DNA) - негативний 0,6. Аналіз на сполучну тканину - в нормі. УЗД від 03.01.2020, зроблене у КОКЛ №1: нирки розташовані типово, звичайної форми та розмірів. Контури чіткі, рівні. Права нирка 115 на 52 мм, ліва нирка - 117 на 54 мм. Паранхіма не потовщена - 19-20 мм, ехогенність середня, структура не однорідна за рахунок гіпоехогенності пірамідок. Збиральна система на момент огляду не розширена, не розщеплена, містить ехо (+) включення 2-3 мм в акустичній тіні. В лівій нирці в проекції н/полюсу кіста 15 мм в діаметрі. Вільна рідина в черевній порожнині на момент огляду не візуалізується. Чекаємо на результат аналізу на імунофіксацію білків сечі та крові (18.02.2020). Після спробуємо попасти до Вас на консультацію, якщо це можливо.

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Результати не самі хороші, добре 28 лютого я вже буду в Київі 044 2846897 або 09 555 097 55