Олександр | 2020-02-09 11:22:18

Пульсація в лівій стороні голови

Доброго дня, позавчора ввечері почала пульсувати і боліти ліва сторона голови, випивши таблетку все наче пройшло, вчора в другій половині дня після прогулянки на вулиці біль біль і пульсація повернулись, ще з більшою силою, біль то вщухала то поверталась увесь вечір, міряли тиск двічі, тиск нормальний, біль трохи наче віддає в шию, сьогодні після пробудження відчуваю те саме, пульсація, але без сильного болю. Що це може бути? Дякую)

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте это может быть симптомами неврита лицевого или тройничного нерва, для диагностики необходим осмотр врача невролога!