Сергій | 2020-02-05 17:07:17

Тимчасова втрата зору

Доброго дня. Нині з ранку 05.02.20 в мене тимчасово зник зір на 15 - 20 хвилин. Картинка була повністю розмита я погано бачив людей, і в очах були наче вогники "маленькі іскорки" хвилин за 15 повернувся зір до правого ока а ще за парх хвилин і до лівого! Я не знаю чи має це якесь значення але вчора вечором мене тривожили доволі сильні головні болі. Якщо можна підкажіть що це таке могло бути, мені 17 років. Заранє дякую.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Доброго дня. Це тимчасове порушення кровообігу в зоровому нерву. Схоже що відбувся спазм судин головного мозку.треба відвідати офтальмолога та невропатолога.