Тетяна | 2020-02-05 12:15:38

Затримка місячних

Доброго дня. Суть проблеми полягає в тому,що були місячні вчасно почались 16 грудня але дуже з великими болить в області живота,і коли ходиш до туалету то після випорожнення були дуже сильні спазми в середині напротязі 1 хвилин.Після цього не було статевого акту,але дуже сильно змерзли ноги і тому в січні місяці місячні не почались,навіть ні одного натяку не було на них.Зараз вже 5 лютого за день по пару разів тяне внизу живота.Не знаю що робити

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте необходим осмотр и возможно узд органов малого таза!