В'ячеслав | 2020-02-04 21:21:40

Стриктура уретри

Доброго вечора. В мене така проблема. В дитинстві отримав травму між ніг в 5 років. Після чого не міг мочитись. Мені поставили не правильний діагноз і просто зробили обрізання крайньої плоті. Прожив я з цією проблемою до 2012 року, і нічого з цим не робив, до сильного загострення коли біль був уже нестерпний, наважився звернутись в лікарню Поставили діагноз Стриктура бульбозного відділу уретри, хронічна затримка сечі, хронічний цистіт, пієлонеіріт в сталії загострення Зробили Операцію Внутрішньо-оптичне лазерне розсічення стриктури уретри Після операцію відчув значне полегшення Але хочу вирішити цю проблему остаточно. Як можна вирішити цю проблему? Дякую за увагу

Ответы врачей 1

Корниенко Алексей Михайлович
Адрес: г. Киев Институт урологии Национальной Академии Медицинских Наук Украины. ул.Ю.Коцюбинского 9 «а», корпус 1, кабинет 302
Телефон: +38 044 4865194, +38 067 4402244
Эффективность первой ВОУТ -70 %, второй -30%, третьей -0%. Ни один метод (анастомоз, буккальная пластика, питающий лоскут) не дает 100 процентной гарантии на будущее. Наблюдайте за своим мочеиспусканием. В случае необходимости обращайтесь к специалистам