Наталя | 2020-02-04 17:33:32

Узд

Добрий вечір!протягом 2 місяців збільшений лімфовузол за вухом, кров норма,узд лімфовузол лівої завушної ділянки 8мм на 4мм і менший 5 на 2.5 мм реактивні не запальні без особливого кровотоку,нічого не болить знов перездала кров теж норма тіки моноуити 10.5 що далі робити не хворіла перед тим тільки десь в листопаді лікувала зуб мудрості?карієс є але з іншої сторони сімейна сказала не переживати пропити лімфоміозит.Була в хірурга сказав що це не до нього тай пункцій не візьмеш бо замалі що роьити далі?чи не може це бути лімфома більше симптомів нема

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, мне крайне тяжело ответить вам на вопрос лимфомы. Тем более без осмотра! После приема препарата лимфомиозит, что либо изменилось?