Саша | 2020-02-03 22:36:38

Горло

Присмак такий самий залишився як тоді коли був гострий тонзеліт, просто не такий виражений, в лікарні кажуть полощіть воно пройде, з зубами точно ніяких проблем немає ...

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Возможно это связано с миндалинами ( т.к. был острый тонзиллит.). Часто в миндалинах скапливаются пробки, которые необходимо промывать.