Саша | 2020-02-03 15:20:03

Горло Присмак

Доброго дня. Після лікування гострого тонзеліту вже як два роки неприємний присмак особливо зранку(можливо недолікував, хоча сидів на антибіотиках 5 днів). На вигляд горло чисте без білих пробок але деколи вилітають (рідко). Підскажіть що з цим можна зробити (

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Неприятный запах вызываю пробки в миндалинах. Необходимо промывать лакуны миндалин. Эту процедуру выполняет ЛОР врач.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Потрібно шукати не тільки проблему в мигдаликах,також це може бути пов'язане з ШКТ,носом,зубами! Казеозні пробки всього в 3 відст викликають галітоз(неприємний запах). Будьте здорові!