Марія | 2020-02-03 12:29:03

Потрібна порада

Доброго дня! Мене звати Марія В мене проблеми з животом, не працює повноцінно ланцюжок з*їли - перетравилось - вийшло Є проблеми різного характеру, минулий тиждень кожен вечір випивала по 1 таблетці піколаксу, бо не могла сходити в туалет по 2-3 дні, на ніч випивала таблетку, зранку все ок Турбують вздуття живота постійні, їжа важко травиться Вчора поїла в обід печеної моркви з печінковою запіканкою, то аж до сну живіт під ребрами був вздутий і болів Їжу їм не шкідливу Пів року назад робили УЗД, то все було гаразд крім того що органи, які саме не пригадаю, були опущені, і я це візуально помічала, що низ живота був випуклий Я останнім часом змінила спосіб життя, після довгої перерви почала далі займатись спортом по 4 рази в тиждень по 1,5-2,5 год на всі групи мязів + відмовилась від куріння Допоможіть мені, що робити чи які таблетки випити щоб відновити ланцюжок травлення і все запрацювало так як має бути. Дякую.

Ответы врачей 1

Габрикевич Кристина Викторовна
Адрес: . КУ «Днепровская ГП 5» г. Днепр ул. Гусенко 13
Телефон: +380501554187
Добрый день. Сколько лет ? Скиньте обследования которые делали, пиколакс для длительного применения не подходит, так как способствует развитию " ленивого кишечника " , лучше соматические слабительные ( Дуфалак ) и клетчатку ( инулин нео ) . Но нужно понять причину . Поэтому рекомендую начать с общеклинических анализов : кровь, моча, кал на скрытую кровь. Затем будем разбираться,так ка причин много. Сейчас ваша задача соблюдать диету номер 3 ( в интернете поищите или я вам скину ) , выпивать достаточное количество жидкости (1.5-2.0 л / сут ) , добавьте умеренные физ нагрузки,так как сидячий образ жизни способствует запору. И будем разбираться