Наталя | 2020-02-02 22:42:38

Вагітність

Добрий вечір. Був незахищений статевий акт з перериванням впродовж циклу. Затримка місячних 14 днів. Тест на 9 день затримки негативний. На 15 день почались темно коричневі виділення дуже мізерні, і так вже 4 день. Це що місячні чи може бути вагітність? З інших ознак тягне поперек, здається я поправляюся і ніби груди збільшуються. Що зі мною? Дякую

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, да то что вы описываете может быть симптомами беременности, необходимо сделать тест повторно, возможно сдать кровь на определение уровня ХГЧ, и конечно осмотр доктора!