Лариса | 2020-01-30 14:32:48

Ухо

Здраствуйте, у ребенка 4 года заболело ухо на ночь, дала ибупром. Два дня ухо уже не болит, только насморк есть, капаем носик. Врач назначил нам капли дроплекс, сказал что есть небольшой набряк уха, и 5 дней сказал покапать. Вопрос, нужно ли капать ухо, если заболело один раз, и все больше не болит. Капать ли капли дроплекс 5 дней?

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Кількість днів використання крапель у вуха прирівнюється до днів антибіотикотерапія тому 5-7 днів,феназол діюча речовина яка буде бистріше відновлювати ваше вушко після хвороби. Будьте здорові!