Вадим | 2020-01-28 07:35:24

Насморк

Здравствуйте. В декабре я переболел гайморитом, а сейчас у меня снова появилась заложенность носа, но насморка, головной боли и и.д. нету, что может быть?

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Закладеність носу можу бути проявом багатьох станів тому певного діагнозу вам без огляду не поставлять,але якщо немає високої температури,головних болей і виділень з носу про бактеріальний процес можна поки що не думати. Зверніться до отоларинголога для постановки діагнозу і правильнього лікування. Будьте здорові!