Татьяна | 2020-01-27 12:51:15

Трійчастий нерв

Я почала відчувати біль в правій щоці ниючу, невропатолог вказала, що це вихід трійчатого нерву. Двома тижнями раніше я проходила процедуру ЕЕГ і ЕХО ЕГ а також узд судин голови і очне дно, всі показники були в нормі окрім спазму у відділі хреба( узд судин). Чи можна згідно цих досліджень виключити ураження цього нерву із-за пухлин в голові? Також я почала інтенсивно ходити в басейн і сауну, після яких я і відчула цю біль в щоці а також 3ма місяцями раніше в мене був гайморит і отит одночасно.

Ответы врачей 2

Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Здравствуйте, исключить опухоль головного мозга можно только сделав  МРТ головного мозга ( желательно 1,5 Т)
Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Здравствуйте, исключить опухоль головного мозга можно только сделав  МРТ головного мозга ( желательно 1,5 Т)