Яна | 2020-01-25 23:58:54

Місячні

Місячні ідуть 2 рази в місяць, точніше перші мажуть 4 дні, потім проходить тиждень і знов починаються, але сильніші із звичайними кров'яними виділеннями, згодом проходить 28 днів, починаються місячні, які мажуть, проходить тиждень і знову звичайні

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте были ли вы на осмотре у врача гинеколога? Делали ли вам узд органов малого таза?