Наталя | 2020-01-21 16:39:13

Підкажіть

Скажіть будь ласка як піднімаю голову догори з обох боків шиї за вухом пропальповуються таке як шаріки як хреюці виступи чути що як кістка тверді не знаю чи то норма але з одної сторони він більший ніж з іншої була в хірурга то сказав що зарахунок того що я худа то в мене так моєуть виступати кіськи чи хребці кров норма шое 3 які можна ще обстеження зробити і чи треба?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, если вы сомневаетесь в ответе доктора на ваш вопрос, можете проконсультироваться на очном осмотре у другого специалиста. После этого он даст вам ответ, являються ли выступы которые вы описываете нормой или нет. Без осмотра крайне тяжело понять ситуацию и тем более установить диагноз.