Роман | 2020-01-17 20:20:58

Отруєння

Доброго вечора, вибачте що пізно! По завчора в 4 год ранку в дитини була рвота, в 9 ранку привезли дитину до лікарні, лікар відправив на аналіз сечі, після результату аналізу лікар сказав, що в дитини підвищення ацетону приписав припарати: Натрій хлорид Глюкоза Смекта Бетаргін Ми дає це все вже 2 день. В дити температура піднімається до 38, ми нурофеном збиваємо! Що ви порадете? Що робити нам скажіть будь ласка? дитині 2.5 роки

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте все эти препараты вы принимаете дома? Или находитесь на стационарном лечении? Какие еще симптомы есть у ребенка?