Daria | 2020-01-15 22:41:47

Тонзиллит

В течение года переодически появляются гнойные пробки в миндалинах,воспаляются дёсна,появилась аритмия,ухудшилось зрение и самочувствие в целом.До этого никогда проблем с горлом не было.Мазок из горла не выявил патогенной флоры.Проживаю в Болгарии и проконсультироваться с грамотными врачами нет возможности. Благодарю за ответ.

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Не завжди мигдалик можу бути проблемою ваших скарг,гнійні(казеозні) пробки можуть бути в нормі(продукт життєдіяльності мигдаликів),тим більш в нормі мазок,але надмірне їх накопичення може бути пов'язане з запалення в ротовій порожнині (гінгівіт), зв'язку з зором та мигдаликами я не бачу(можливо не знаю),спочатку проконсультуйтеся з стоматологом.Будьте здорові!