Вадим | 2020-01-14 11:13:36

Вич

Мені 21,недавно в мене піднялась температура 37,3 , одночасно збільшились лімфавузли спочатку в паху ,під пахвами, під колінами ,під локтями рук ,біль в суглобах і м'язах ,3 роки назад перехворів цитомегаловірусом і Епштейна бар, чи міг я так заразитися вич ? Чи можливо це загострення цитомегаловіруса?,біохімічний аналіз в нормі , підкажіть можливо що це може бути?

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Як заразитися? ВІЛ-інфекція передається парентеральним шляхом, який включає статевий шлях передачі при незахищеному сексі, в/венний при ін‘єкціях, інфузіях та інших в/венних маніпуляціях та «вертикальний» - від ВІЛ-інфікованої матері до дитини під час вагітності...
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Ви вже отримували відповідь. Огляд, консультація! 419893