Оксана | 2020-01-13 12:14:08

Як дізнатися адресу електронну пошту

Доброго дня, чи можна дізнатися адресу електронної пошти? Хочу попасти до Вас на прийом, останного разу була ще в 2013 році. номер амбулаторної картки не памятаю, Ваш номер телефону загубила (робили пунцію і я Вам телефонувала на мобільний за результатами). Будь-ласка, потрібна Ваша допомога.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте в анкете на нашем сайте указаны данные доктора: Тел. (044) 431-03-86 [email protected]