Maxim | 2020-01-13 11:25:31

Красное на стенке горла

Что это такое на стенке горла? уже годы. как-нить можно вылечить это антибиотиком?

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Це лімфоїдні валики задньої стінки ротоглотки(те саме що п/миндалик тільки на стінці глотки) яке має бути в нормі,при запалені лікується як звичайний фарингіт,при відсутності скарг не лікується! Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Воспаление задней стенке глотки ( то что видно на фотографии).