оксана | 2020-01-11 13:29:07

дереалізація

ДОБРОГО ДНЯ! Допоможіть, прошу Вас. Вже майже рік в мене постійна дереалізація, після перенесених стресових ситуацій. Дуже інтенсивна, супроводжується постійною тривогою та паніками. Була у трьох психологів, та декількою неврологів. П'ю Паксил (1/2 таблетки, ламотриджин 50 мг, еглоніл 1/2 таблетки в день). Панічні атаки пройшли, загальний стан набагато кращий, але дереалізація тримається на одному рівні. Вже не можу так жити. Підкажіть що робити?

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Добрий день. Треба звернутися до психотерапевта, який розуміється на роботі із травмами та дисоціативними розладами. Якби я знав з якого Ви міста, то можливо я б зміг Вам когось порадити зі списку таких психотерапевтів.