Святослав | 2020-01-10 13:17:13

контрацепція

Доброго дня, хотів би дізнатись, день тому вийшло так , що при статевому акті порвався презерватив, це не помітив і відбувся не захищений сес, опісля зрозумівши, що сталось побіг в аптеку і купив дівчині постирон, приняла, однак не уважно прочитала і випила одразу ж дві таблетки а не через 12 годин, яка ймовірність що таблеки подіють, на наступний день після акту, дівчина відчуває лиш нудоту

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, вероятность действия препарата есть. Но если была рвота и препарат вышел, необходимо принять заново по инструкции