Олександр | 2020-01-08 08:52:39

Відчуття важкості в правому підребер'ї

Доброго дня. Причина звернення - важкість і здуття живота. В правому піребер'ї сильно тисне. Навіть буває важко сидіти. Зранку стул рідкий. Зробив УЗД (зображення прикріплю), копрограму та дизбіоз кишечника. Попередньо лікар прописав "Капсумен" (якого я в своєму місті не можу знайти).

Ответы врачей 1

Габрикевич Кристина Викторовна
Адрес: . КУ «Днепровская ГП 5» г. Днепр ул. Гусенко 13
Телефон: +380501554187
Добрый день, прикреплено только УЗИ органов брюшной полости, скиньте анализы на дисбактериоз и копрограмму Если нет капсумена, можете взять дуспаталин по 1 таб 2 раза в сутки за 20 мин до еды 2 нед и Эспумизан по 2 кап х 3 раза в сутки 5 дней .