Станіслав | 2020-01-04 21:39:30

Комок у горлі

Доброго дня, Христина Вікторівна. Прошу Вашої допомоги-поради, так як у нашому містечку не має лікаря. Тиждень лікував бронхіт. Приймав препарати: бронгексин, сироп подорожника та антибіотик аугументин. Кашель сухий. Не можу сказати, що кашель був надто сильний, але після чергового кашлю відчув дискомфорт у стравоході, потім в у шлунку. При вживанні їжі при ковтанні відразу йшла відрижка, живіт ніби надутий. Пройшло три дні, відсутність апетиту, комок у горлі весь час, біль у груднині вздовж стравоходу. Відрижки ніби майже не має. Вживав омез та езолонг - помітного результату не має. У тата грижа стравоходу і я боюсь що у мене щось схоже. Маю змогу зробити гастроскопію або рентген з контрастом. Що краще зробити? Або ж порадьте алгоритм дій, будь-ласка.

Ответы врачей 1

Габрикевич Кристина Викторовна
Адрес: . КУ «Днепровская ГП 5» г. Днепр ул. Гусенко 13
Телефон: +380501554187
Доброго дня. Зробіть гастроскопію + уреазний тест.  Симптоми подібні до грижі, але без обстеження діагноз можна так встановити. Тому я зробите, напишіть, бажано на почту [email protected]