Іван | 2020-01-04 20:39:14

Кіста, перитоніт

Доброго вечора, мамі 65 років, їй здійснили операцію, по видаленню кісти кишечника чи яєчників, кіста розміром 14 см, також був прогнилий кишечник і виведений назовні. Суть проблеми на сьогодні, що є дві рани з яких виділяється речовина типу слизу (жовтого кольору) така проблема вже 3 місяці. В тих місцях де рани робили ще уколи проти повторного інсульту. На даний час лікарі надіяться на Бога і на час. Можливо будуть ще якісь поради. Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
Це схоже на кишкові нориці. Для того,що б знати достоменно,що це таке, треба бачити пацієнтку та її обстеження (УЗІ,КТ,загальноклінічні обстеження).