Оля | 2020-01-04 13:18:43

Коклюш

Добрий день! У доньки ( 6 років) діагностували кпшлюк, лікується вдома - Сорцеф. Від неї заразилися брат ( 9 років), сестра ( з роки): почали покашлювати. На третій день покашлювання брат почав вживати Еритроміцин, сестра - Сорцеф. Пройшло 5 днів. Брат майже не кашляє, сестра кашляє ПОСТІЙНО. Чи можна дати сестрі дівчинки Еритроміцин?

Ответы врачей 2

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Треба було робити щеплення, треба уявляти, що перебіг інфекційних захворювань може бути тяжким, доцільна профілактика! Що стосується лікарських призначень - рішення тільки за лікуючим лікарем, якщо у нього є сумніви - консультація спеціалістів (очна!!). Тяжкість захворювання та ефективність його лікування залежать від багатьох факторів. Приклад: грип, що викликаний вірусом одного типу може перебігати по різному...
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
А чому діти не вакциновані проти кашлюка?