Юрій | 2020-01-04 12:35:46

Проблема з еякудяцією

Розпочав лікування простатиту. Лікар прописав такі препарати: Флосін, Пенестер, Диклоберн, Уриклер. Приймаю вже 10 днів. При занятті сексом виявилось що при закінченні полового акту не виділяється сперма. Очевидно, що це побічний ефект якогось препарату. Питання: чи відновиться чоловіча функція після завершення лікування?

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Это побочный эффект Флосина. Все восстановится после окончания лечения.