Христя | 2020-01-03 22:09:46

Втратила цноту, біль в грудях

Доброго вечора, мене турбує таке питання у мене був перший статевий акт (захищений) 27 грудня, а останні місячні були 28 листопада, місячні в мене не регулярні, зараз в мене болить живіт і груди, а ще поясниця, в телефоні відслідковує що це так званий період овуляції . Скажіть будь ласка, що таке зі мною? Раніше такого не було.. Можливо це звязано з першим сексом? І ще в мене була температура рівно 37 градусів

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте после первого полового акта такое бывает, так как во время него прозошел гормональный выброс. Из-за этого может быть и сбой менструального цикла и задержка менструации и дискомфорт в молочных железах. Если будет слишком длительная задержка необходимо обратиться на осмотр к гинекологу!