Наталя | 2020-01-03 22:08:20

Підкажіть

Скажіть будь ласка вже місяць часу здається що шия з одної сторони за вухом в напружені більш напухша ніж з іншої аналізи крові внормі терапеат теж пробувала лімфлвузли то все нормі чи може бути це паталогія чи ні? І ще коли пальпуються там де голова зєднується шиєю повороти з одної сторони той шарік більший ніж з іншої не знаю як правельно назив це

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте скорее всего вы имеете ввиду лимфатические узлы. Бывает такое что они асиметричны. Если есть болезненные ощущения при их пальпации тогда стоит бить тревогу. Если же это просто ассиметрия, значит все в порядке такое бывает