Юлія | 2020-01-02 13:46:36

Протизаплідні таблетки. Вагітність

Доброго дня! Який ризик завагітніти, якщо перший статевий акт був захищений, а другий незахищений? Після першого СА було випорожнення сперми в презерватив. Далі був оральний секс. Після вагінальний незахищений (буквально декілька входів і виходів, далі був з презервативом). Чи є шанс, що сперматозоїди могли проникнути в піхву? До місячних 6 днів. Можливо порадите протизаплідні таблетки без побічних ефектів? Та як вони вплинуть на здоров‘я після прийому? Заздалегідь дякую за відповідь!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, все препараты имеют побочный эффект. Полностью исключить беременность нельзя. Можно воспользоваться препаратами экстренной контрацепции, но они эффективны лишь в первые 72 часа после ПА. Чем раньше их принять тем больше вероятность эффекта