Віталій | 2019-12-30 16:29:56

Як називається хвороба

Добрий день, влітку 2018 року ночував в одному з готелів Одеси. Сексуального контакту не було. Коли приїхав додому мав статетивий контакт з жінкою, але ще її період, який буває зазвичай у жінок, ще не повністю закінчився. Через декілька днів зьявилися покрасніння всередині шкірки та і на самій "головці" статевого органу. Проходив дослідження крові на сіфіліс і тому подібне у "СІНЕВО", в результатах нічого не виявлено. Ніхто не знає, що за хвороба. Зазвичай починається з покраснінням і далі гниє по ободу "голівки", на фото видно. Гниль випускає рідину. Беру на ватку зеленку і припікаю місця загноїння. Болить, терплю і так триває одна до двох неділь коли гниль здається і загоюється. Потім, якщо не покриваю головку якимись антибактеріальними пастами і кремами, все починається знову і проходить по колу, що виклав вище. Декілька днів тому знову завершив боротьбу з цією хворобою і знову постійно намащую по ободу антибактеріальну пасту. Що це за хвороба, яка тримається 1,5 роки? Бажаю у новому десятилітті усього найкращого, З привітом Віталій

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, вам стоит обратиться на осмотр к врачу дерматолгу и сдать мазок из уретры, на определение микрофлоры. В любом случае стоит обратиться на оссмотр, для того что бы найти причину такого состояния. С наступающим Новым Годом